JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
SEMINÁŘ EJU NA PANORAMĚ S JANE BRIDGE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 12:42
Tento víkend zavítala do Teplic další významná sportovní akce. Našemu oddílu se ve spolupráci s ČSJU a EJU podařilo uspořádat jeden ze seminářů organizovaný Evropskou unií juda. Lektorem byla mistryně světa a trojnásobná mistryně Evropy Jane Bridge. Seminář na téma pozvedni svůj klub byl zaměřen na výuku juda v kategoriích U13 a U15. Do Teplic se za touto výjimečnou příležitostí setkat se s Jane Bridge a jejími výukovými metodami sjelo 150 trenérů z celé republiky. Kapacita semináře byla omezena a tak se bohužel nemohli zúčastnit všichni trenéři, kteří o něj projevili zájem. V průběhu soboty a neděle probíhaly tréninky, u kterých se trenéři nejen lecčemu přiučili, ale pod taktovkou velmi energické a temperamentní Jane i pořádně zapotili. Součástí judem laděného víkendu byl i společenský večer v Krušnohorském Maskaronu, kde byly vyhlášeny nejlepší české kluby jednotlivých věkových kategorií. Obě akce se setkali s obrovským ohlasem jak ze strany trenérů, tak i Jane Bridge a zástupců ČSJU  a EJU. A tak se můžeme i do budoucna těšit na judo akce na nejvyšší úrovni u nás v Teplicích. První z nich bude dubnový Evropský pohár kadetů.
 
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V NAŠEM DOJO. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Středa, 06 Prosinec 2017 15:06

Včera nás v našem dojo navštívil Mikuláš s čertem.Bohužel tím náš tým oslabil o několik raubířů,které si odnesl do pekla.Ostatní hodné děti obdaroval Mikuláš sladkostmi a pak jsme pokračovali v normálním tréninku.Děti nám pod dohledem čerta přislíbili,že v příštím roce budou v trénincích pracovat ještě lépe než letos.Nejstarší na večerním tréninku přednesli neznámé verze národních písní a básní a obdrželi tedy také něco sladkostí.....Teď už nás čeká jen členská schůze a konec roku.Dorostenci a juniorky však mají přípravné období,takže je kromě vánočního přejídání čeká spousta a spousta dřiny.Doufejme ,že se to odrazí v příští sezoně. 

 
VÁNOČNÍ TURNAJ MLÁĎAT V CHOMUTOVĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Středa, 06 Prosinec 2017 14:48

Tento víkend se naši nejmenší svěřenci vydali na poslední letošní turnaj do Chomutova.Naše výprava patřila jako vždy k nejpočetnějším.Nakonec se všem členům naší výpravy podařilo dosáhnout na medaile.Zlato získal Kuba Šoba,Štěpán Vajlent,Honza Klimša,Tomáš Dědič,Martin Blažek,Martin Pernstecher a Marek Najman.Ostatní závodníci pak přidali pět stříbrných  a osm bronzových medailí.Konec roku jsme tak zakončili další medajlovou sklizní.Výkony našich nejmenších závodníků jsou pak příslibem do dalších let. 

 
Luna Cup Louny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Pondělí, 06 Listopad 2017 10:46
V Lounech se tento víkend konal turnaj mláďat a žáků.Naši závodníci  tam pod vedením trenérů Kozelky a Březiny získali další medaile a stejně jako v Rumburku to byli opravdové žně.Zlato ve svých kategoriích získali Šobová,Richter ,Pistovčák,Šoba,Čeredničenko,Pogorelko a Pernstecher.Stříbrné medaile pak přidali Holzknecht ,Blažek,Klimša,Baranovič ,Sladkovský a Březina.Bronzový stupínek obsadil Dědič ,Muler ,Hálek,Najman.Naše talentované naděje nám jako každý turnaj dělají velkou radost a jejich výsledky jsou příslibem pro budoucnost našeho klubu....
 
Mistrovství ČR dorostu v Brně. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Pondělí, 06 Listopad 2017 10:43
Tento vikend se v Brne konalo Mistrovstvi Ceske republiky dorostencu a dorostenek.SK Pro sport Teplice mel i tady sve zastupce. Prvni do boju o titul nastoupil Marek Prokes a od prvniho zapasu nebylo pochyb ,ze je ve sve vahove kategorii jasnym favoritem.Sve soupere porazil vzdy pred casovym limitem a v rozhodujicim zapase pak soupere dvakrat hodil na wazari a zbytek zapasu kontroloval.Ziskal tak dalsi titul mistra republiky a to hned prvnim rokem po prechodu do dorostenecke kategorie.Toto umisteni mu v pristim roce startovat na Evropskych poharech v dresu reprezentace.Dalsi zastupkyni naseho klubu byla zakyne Adela Fiserova,ktera jela zkusit dorosteneckou kategorii poprve.Po dvou vitezstvich a dvou prohrach obsadila krasne treti misto.Adu to nemusi tolik mrzet ,protoze startovala nejen ve vyssi vekove kategorii ,ale take o vahu vis.Titul z mistrovstvi starsich zakyn ma letos jiz doma.Jarda Kamrla a Denis Fleisher bohužel neprošli uvodním kolem.Pristi tyden se zavodnici naseho klubu zucastni posledni mistrovske souteze letosniho roku a to v kategorii mladsich zaku.Drzte nasim zavodnikum palce....
 
«<12345678910>»

Strana 1 z 68

Partneři

 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d