JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
ČP BRNO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Čtvrtek, 19 Září 2019 12:18
Minulý víkend proběhlo v Brně poslední kolo Českého poháru.Za účasti zahraničních výprav se zde sjelo na 1400 judistů.V některých vahách startovalo i 50 závodníků.SK PRO Sport Teplice vyrazil na tento nejtěžší pohár po letní přípravě a dařilo se nám skvěle.První den startovali dorostenci, zde získal po pěti vítězstvích první místo ve váze do 60kg Marek Prokeš.Další medajli a to stříbrnou pak přidala Adéla Fišerová ve váze do 48kg a v ženách Michaela Kulíková.
Druhý den se výborně zaprali i žáci.Zlato získal po suverenním výkonu Tomáš Borovička.Výborně si vedl ve váze do 38kg Martin Blažek, který je teprve prvním rokem v žákovské kategorii.I přes to se v nejobsazenější váze probojoval do finále ,kde prohrál až v golden score s holandským závodníkem.Bronzové medaile pak přidali Viktor Pistovčák a Štěpán Fišer.Tato parádní medajlová sbírka nás opět zařadila mezi nejúspěšnější kluby celé České republiky.
Aktualizováno Čtvrtek, 19 Září 2019 12:28
 
INFORMACE K TRÉNINKŮM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Úterý, 27 Srpen 2019 10:53

Tréninky Prosportu začínají 2.9 2019.Všechny tréninkové skupiny mají tréninky ve stejných časech a dnech, jak v minulém pololetí.Ke změně dochází jen u dětí přecházejících na základě výběru z judoškoličky do přípravky B.Jedná se o děti ze skupiny trenérky Rehnové a Brabcové, kterým bylo na konci školního roku oznámeno, že přechází do vyšší tréninkové skupiny.Ty budou od 2.9 chodit k trenérům Kozelkovi a Perez každé pondělí, středu a čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin.

Další změnou je připojení žákovské skupiny Vaška Prokeše k dorostenecké.Tréninky budou probíhat od 18:00 do 20:00, kondice úterý,pátek od 17:30 do 19:00.

Pro děti, které začnou docházet na trénink třikrát týdně se nenavyšuje platba příspěvků a do konce roku nic nedoplácí.Na rok 2020, pak již proběhne platba standardně, podle pravidel klubu. 

Aktualizováno Úterý, 27 Srpen 2019 11:12
 
VĚRKA ZEMANOVÁ NA ME JUN SEDMÁ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Úterý, 06 Listopad 2018 08:42

Na zářijovém mistrovství Evropy startovala Věrka Zemanová ve skvělé formě a tak jsme s napětím čekali, zda již přišel čas utrhnout první velkou medaili. A první dva zápasy skutečně nasvědčovaly tomu, že by to konečně mohlo cinknout. Věrka se prala skvěle, nechyběla jí kondice ani vnitřní klid. V zápase o vítěze skupiny ale bohužel po výborném výkonu v základním čase Věrka po dlouhém nastavení vletěla do chvatu a soupeřka ji okontrovala. Stejný scénář se opakoval v opravách, kde Věrka znovu jasně dominovala v základní části kdy vedla na dva tresty... bohužel rozhodčí pak už nějak zapomněli trestat stále stejně pasivní způsob boje soupeřky. V nastavení dala Věrka do prvních minut znovu vše, ale únava ze základní části kde Věrka bušila do své soupeřky ve snaze ukončit zápas si vybrala svou daň. Věrka po jednom z nástupů nechala soupeřku nasadit škrcení a prohrála.  Sedmé místo v nejobsazenější váze celého turnaje ale určitě nelze brát jako neúspěch, i když jsem v duchu na medaili mysleli.... jde se dál

 

 
ČP BRNO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Čtvrtek, 20 Září 2018 13:03

Minulý víkend se v Brně uskutečnilo předposlední kolo Českého poháru.Na turnaj se sjelo na 1400 judistů za 160 oddílů nejen z Čech , ale také z Polska, Slovenska, Maďarska a Ukrajiny.Náš  oddíl hned v prvním dni reprezentovala Adéla Fišerová , která ve váhové kategorii dorostu do 44 kg postupně porazila všechny své soupeřky a s bilancí čtyř vítězství získala pro SK PRO Sport Teplice první zlato.

Dalším dorostencům Kamrlovi a Fleischerovi se v nabité konkurenci nedařilo.Marek Prokeš se pak dává dohromady po nemoci a proto se soutěže nezúčastnil.

Druhý den nastoupili do bojů naši žáci.Po suverením výkonu a pěti vítězstvích před limitem přidal další zlatou medaili Štěpán Fišer,jeho bojovný výkon je jistě velkým příslibem do budoucnosti.Další žák Jakub Šoba našel přemožitele až ve finále,kde prohrál s maďarským závodníkem.Stříbro na takové soutěži je však pro Kubu ,který je v žácích prvním rokem velký úspěch.Dalším úspěšným členem naší výpravy byl Viktor Pistovčák, který po jasné převaze zaváhal jen v úvodním utkání ,následně již porazil všechny své soupeře a bylo z toho další stříbro.Za zmínku stojí ještě sedmé místo Sama Blažka.

Z Brna si tedy PRO SPORT veze dvě zlaté a dvě stříbrné medaile a celkové 16. místo mezi 160 oddíly.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2018 13:03
 
SUPEEER... VĚRKA SE PO VÍTĚZSTVÍ V PRAZE PŘIBLÍŽILA SVĚTOVÉ DESÍTCE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:20
Tento víkend se konalo v Praze další kolo světové tour. Na této soutěži měl teplický ProSport svou závodnici v osobě Věrky Zemanové. Věrka se dvěma medailemi v zádech z posledních dvou turnajů světové tour a po velmi úspěšném vystoupení na středečním ME mixů byla jednou z favoritek na medaili. Obávali jsme se ale toho, jak se na naší závodnici projeví únava z dlouhého cestování do Asie, změna časového pásma a únava ze středečního ME. Nutno dodat, že zbytečně. Věrka na domácí půdě od prvního zápasu ukazovala, že bez medaile z tohoto turnaje nehodlá odjet. Doslova drtila jednu soupeřku za druhou a postupně porazila Holanďanku, Slovinku, Španělku a Chorvatku. bylo před námi finále s Ukrajinkou. Ani tady se ale Věrka příliš neohřála a po dvou hodech zvítězila před časovým limitem. Zlato,... první zlato české závodnice na Pražském turnaji světové tour po třinácti letech. Takovýto výkon nemohl uniknout pozornosti a Věrka se stala osobností dne na stránkách Evropské unie juda. Jistě tomu přispěl i zcela výjimečný výkon, když Věrce stačilo na vítězství v celém turnaji pouhých devět minut. Naše závodnice tak výrazně poskočila ve světovém a evropském žebříčku. Je světovou dvanáctkou a evropskou trojkou, což je dobrým signálem před nadcházejícím ME v Bulharsku a MS na Bahamách. V následných dnech Věrku čeká závěrečná příprava na tyto vrcholy sezony. Nejprve začínáme desetidenním kempem v azerbajdžánském Baku. Následovat budou kempy v Hranicích, Minsku a domácí rekondiční kemp. 
 
«<12345678910>»

Strana 1 z 73

Partneři

 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d