JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
SUPEEER... VĚRKA SE PO VÍTĚZSTVÍ V PRAZE PŘIBLÍŽILA SVĚTOVÉ DESÍTCE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:20
Tento víkend se konalo v Praze další kolo světové tour. Na této soutěži měl teplický ProSport svou závodnici v osobě Věrky Zemanové. Věrka se dvěma medailemi v zádech z posledních dvou turnajů světové tour a po velmi úspěšném vystoupení na středečním ME mixů byla jednou z favoritek na medaili. Obávali jsme se ale toho, jak se na naší závodnici projeví únava z dlouhého cestování do Asie, změna časového pásma a únava ze středečního ME. Nutno dodat, že zbytečně. Věrka na domácí půdě od prvního zápasu ukazovala, že bez medaile z tohoto turnaje nehodlá odjet. Doslova drtila jednu soupeřku za druhou a postupně porazila Holanďanku, Slovinku, Španělku a Chorvatku. bylo před námi finále s Ukrajinkou. Ani tady se ale Věrka příliš neohřála a po dvou hodech zvítězila před časovým limitem. Zlato,... první zlato české závodnice na Pražském turnaji světové tour po třinácti letech. Takovýto výkon nemohl uniknout pozornosti a Věrka se stala osobností dne na stránkách Evropské unie juda. Jistě tomu přispěl i zcela výjimečný výkon, když Věrce stačilo na vítězství v celém turnaji pouhých devět minut. Naše závodnice tak výrazně poskočila ve světovém a evropském žebříčku. Je světovou dvanáctkou a evropskou trojkou, což je dobrým signálem před nadcházejícím ME v Bulharsku a MS na Bahamách. V následných dnech Věrku čeká závěrečná příprava na tyto vrcholy sezony. Nejprve začínáme desetidenním kempem v azerbajdžánském Baku. Následovat budou kempy v Hranicích, Minsku a domácí rekondiční kemp. 
 
VĚRKA A MÍŠA NA SENIORSKÉM ME MIX TÝMŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:06
Tvrdý trénink se vrátil našim závodnicím Věrce Zemanové a Míše Kulíkové nominací do seniorského týmu na ME v Rusku. Věrka startovala ve své padesát sedmičce, Míša o váho výš v sedmdesátce.Míšin výkon tím byl bohužel dosti poznamenán a i přes snahu nedokázala své o 9 kilo těžší soupeřky porazit. Věrka ale potvrdila skvělou formu po zranění, když nejprve porazila ženskou reprezentační dvojku Portugalska a jedničku Ukrajiny.Její skvělý výkon pak vygradoval v boji se závodnicí Ruska. Bronzová závodnice z letošního ME žen si s Věrkou dlouho nedokázala poradit a přes tři minuty byla dokonce Věrka lepší z obou závodnic. Pak ale zvítězila zkušenost nad mládím, když Věrka neudržela nervy a nastoupila do chvatu, který její soupeřka okontrovala. I díky Věrčiným vítězstvím obsadil tým ČR devátou příčku. Gratulujeme
Aktualizováno Sobota, 28 Červenec 2018 09:19
 
VĚRKA ZEMANOVÁ BRONZOVÁ NA TURNAJI SVĚTOVÉ TOUR V GDYNI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:00
Dalším skvělým výkonem se ve světové tour prezentovala naše závodnice Věrka Zemanová. Nezvládla jediný zápas, když trochu zbytečně spěchala za vítězstvím, což se jí vymstilo když soupeřka těžila z nevynucených chyb. V boji o bronz již zase zářila a obsadila třetí příčku. Gratulujeme.
Aktualizováno Sobota, 28 Červenec 2018 09:06
 
VĚRKA ZEMANOVÁ VLÉTLA PO ZRANĚNÍ DO SVĚTOVÉ TOUR STŘÍBREM PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 08:53
Ve španělské La Coruně pokračovala světová tour juniorů. Po zranění se zde znovu zapojila Věrka Zemanová. A nutno dodat, že zranění na jejím výkonu nebylo znát. Bez větších problémů se probojovala až do finále.  I zde podala vynikající výkon, když svou soupeřku dokázala hodit na wazari, které ale rozhodčí nepochopitelně neudělil. Soupeřčina wazari si již povšiml a tak Věrka brala po vynikajícím výkonu stříbro a posunula se ve světových tabulkách.
Aktualizováno Sobota, 28 Červenec 2018 09:00
 
ČP Chomutov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Čtvrtek, 12 Červenec 2018 09:19
Poslední letošní ČP proběhl v Chomutově.V dorostu se výborně popral Denis Fleischer ,který po čtyřech výhrách a dvou prohrách obsadil páté místo,s přehledem prošla turnajem Aďa Fišerová ,která získala zlato a potvrdila tak svou stoupající výkonnost.Ve starších žákách přidal zlato Viki Pistovčák.Ostatní na bodovaná umístění nedosáhli...
 
«<12345678910>»

Strana 1 z 72

Partneři

 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d