JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
PRO SPORT JUDO TEPLICE
VĚRKA ZEMANOVÁ NA ME JUN SEDMÁ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Úterý, 06 Listopad 2018 08:42

Na zářijovém mistrovství Evropy startovala Věrka Zemanová ve skvělé formě a tak jsme s napětím čekali, zda již přišel čas utrhnout první velkou medaili. A první dva zápasy skutečně nasvědčovaly tomu, že by to konečně mohlo cinknout. Věrka se prala skvěle, nechyběla jí kondice ani vnitřní klid. V zápase o vítěze skupiny ale bohužel po výborném výkonu v základním čase Věrka po dlouhém nastavení vletěla do chvatu a soupeřka ji okontrovala. Stejný scénář se opakoval v opravách, kde Věrka znovu jasně dominovala v základní části kdy vedla na dva tresty... bohužel rozhodčí pak už nějak zapomněli trestat stále stejně pasivní způsob boje soupeřky. V nastavení dala Věrka do prvních minut znovu vše, ale únava ze základní části kde Věrka bušila do své soupeřky ve snaze ukončit zápas si vybrala svou daň. Věrka po jednom z nástupů nechala soupeřku nasadit škrcení a prohrála.  Sedmé místo v nejobsazenější váze celého turnaje ale určitě nelze brát jako neúspěch, i když jsem v duchu na medaili mysleli.... jde se dál

 

 
ČP BRNO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Čtvrtek, 20 Září 2018 13:03

Minulý víkend se v Brně uskutečnilo předposlední kolo Českého poháru.Na turnaj se sjelo na 1400 judistů za 160 oddílů nejen z Čech , ale také z Polska, Slovenska, Maďarska a Ukrajiny.Náš  oddíl hned v prvním dni reprezentovala Adéla Fišerová , která ve váhové kategorii dorostu do 44 kg postupně porazila všechny své soupeřky a s bilancí čtyř vítězství získala pro SK PRO Sport Teplice první zlato.

Dalším dorostencům Kamrlovi a Fleischerovi se v nabité konkurenci nedařilo.Marek Prokeš se pak dává dohromady po nemoci a proto se soutěže nezúčastnil.

Druhý den nastoupili do bojů naši žáci.Po suverením výkonu a pěti vítězstvích před limitem přidal další zlatou medaili Štěpán Fišer,jeho bojovný výkon je jistě velkým příslibem do budoucnosti.Další žák Jakub Šoba našel přemožitele až ve finále,kde prohrál s maďarským závodníkem.Stříbro na takové soutěži je však pro Kubu ,který je v žácích prvním rokem velký úspěch.Dalším úspěšným členem naší výpravy byl Viktor Pistovčák, který po jasné převaze zaváhal jen v úvodním utkání ,následně již porazil všechny své soupeře a bylo z toho další stříbro.Za zmínku stojí ještě sedmé místo Sama Blažka.

Z Brna si tedy PRO SPORT veze dvě zlaté a dvě stříbrné medaile a celkové 16. místo mezi 160 oddíly.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2018 13:03
 
VĚRKA A MÍŠA NA SENIORSKÉM ME MIX TÝMŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:06
Tvrdý trénink se vrátil našim závodnicím Věrce Zemanové a Míše Kulíkové nominací do seniorského týmu na ME v Rusku. Věrka startovala ve své padesát sedmičce, Míša o váho výš v sedmdesátce.Míšin výkon tím byl bohužel dosti poznamenán a i přes snahu nedokázala své o 9 kilo těžší soupeřky porazit. Věrka ale potvrdila skvělou formu po zranění, když nejprve porazila ženskou reprezentační dvojku Portugalska a jedničku Ukrajiny.Její skvělý výkon pak vygradoval v boji se závodnicí Ruska. Bronzová závodnice z letošního ME žen si s Věrkou dlouho nedokázala poradit a přes tři minuty byla dokonce Věrka lepší z obou závodnic. Pak ale zvítězila zkušenost nad mládím, když Věrka neudržela nervy a nastoupila do chvatu, který její soupeřka okontrovala. I díky Věrčiným vítězstvím obsadil tým ČR devátou příčku. Gratulujeme
Aktualizováno Sobota, 28 Červenec 2018 09:19
 
SUPEEER... VĚRKA SE PO VÍTĚZSTVÍ V PRAZE PŘIBLÍŽILA SVĚTOVÉ DESÍTCE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:20
Tento víkend se konalo v Praze další kolo světové tour. Na této soutěži měl teplický ProSport svou závodnici v osobě Věrky Zemanové. Věrka se dvěma medailemi v zádech z posledních dvou turnajů světové tour a po velmi úspěšném vystoupení na středečním ME mixů byla jednou z favoritek na medaili. Obávali jsme se ale toho, jak se na naší závodnici projeví únava z dlouhého cestování do Asie, změna časového pásma a únava ze středečního ME. Nutno dodat, že zbytečně. Věrka na domácí půdě od prvního zápasu ukazovala, že bez medaile z tohoto turnaje nehodlá odjet. Doslova drtila jednu soupeřku za druhou a postupně porazila Holanďanku, Slovinku, Španělku a Chorvatku. bylo před námi finále s Ukrajinkou. Ani tady se ale Věrka příliš neohřála a po dvou hodech zvítězila před časovým limitem. Zlato,... první zlato české závodnice na Pražském turnaji světové tour po třinácti letech. Takovýto výkon nemohl uniknout pozornosti a Věrka se stala osobností dne na stránkách Evropské unie juda. Jistě tomu přispěl i zcela výjimečný výkon, když Věrce stačilo na vítězství v celém turnaji pouhých devět minut. Naše závodnice tak výrazně poskočila ve světovém a evropském žebříčku. Je světovou dvanáctkou a evropskou trojkou, což je dobrým signálem před nadcházejícím ME v Bulharsku a MS na Bahamách. V následných dnech Věrku čeká závěrečná příprava na tyto vrcholy sezony. Nejprve začínáme desetidenním kempem v azerbajdžánském Baku. Následovat budou kempy v Hranicích, Minsku a domácí rekondiční kemp. 
 
VĚRKA ZEMANOVÁ BRONZOVÁ NA TURNAJI SVĚTOVÉ TOUR V GDYNI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Venca   
Sobota, 28 Červenec 2018 09:00
Dalším skvělým výkonem se ve světové tour prezentovala naše závodnice Věrka Zemanová. Nezvládla jediný zápas, když trochu zbytečně spěchala za vítězstvím, což se jí vymstilo když soupeřka těžila z nevynucených chyb. V boji o bronz již zase zářila a obsadila třetí příčku. Gratulujeme.
Aktualizováno Sobota, 28 Červenec 2018 09:06
 
«<12345678910>»

Strana 1 z 73
 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d