Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
PČR ml.žáků Mladá Boleslav 2016

Nádherného výsledku na Přeboru ČR 12. 11. v Mladé Boleslavi dosáhli mladí judisté Pro Sportu Teplice. M.Pistovčák 1.místo, J.Müler 3. Místo a L.Šitnerová 3.místo.Zlato vybojoval Viky Pistovčák,

Zkouška, přípravka B 2016
MČR dorost 2016 Brno

V sobotu 5. listopadu se o titul Mistr České republiky utkali dorostenky a dorostenci ve sportovní hale SKKP Brno. Skvělou formu potvrdila závodnice Pro Sportu Věrka Zemanová, když i ve své nové váhové kategorii do 63kg dokázala získat svůj devátý mistrovský titul.strovský titul. Pro Věrku je to již deváté republikové vítězství a tak se již těšíme na jubilejní desitku

GP Bratislava 2016

Věrka Zemanová a Míša Kulíková (druhá a třetí zleva) se v sobotu zúčastnily s reprezentačním výběrem GP Bratislava. Závodnice teplického Pro Sportu se sešly ve stejné váze do 63Kg. Obě si vedly velmi dobře a prošly vyřazovacími boji až do finále. Tam byla úspěšnější Věrka Zemanová, která svou tréninkovou parťačku překvapila svojí zřejmě první seoinage v životě.

VC Rumburk 2016

VC Rumburk 2016, výborně si vedla naše výprava ml. žáků a mláďat v Rumburku. ZLATO vybojovali: Klimša, Baranovič, Štilip a Richter. STŘÍBRO pak Pernstecher, Fišer, Čeredničenko, Pistovčák A., Pistovčák V., Blažek M., Goschala,Šroufek,Muller J., Haslinger,Šachl a Borovička. BRONZ: Macháček M., Kupec, Šoba a Rudolf. Z 26 klubů tak Pro Sport obsadil celkové druhé místo v celkovém součtu bodů.