Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
Trénink 26.11. 2015 - Teplice , bowling a motokáry

V rámci přechodného období proběhla soutěž v bowlingu. Vyhrála Míša Rehnová 144 bodů, druhý skončil Jarda Kamrla 123 bodů a třetí Věrka Zemanová 123 bodů. Další soutěží, kterou jsme pro Prosporťáky v rámci přechodného období připravili, byly závody na motokárách. To byla velká paráda.

Turnaj Spremberk 29.11.2015, Německo

Judisté Pro Sportu se zúčastnili turnaje v německém Spremberku. Turnaje se zúčastnili judisté z Polska, Rakouska, Čech a samozřejmě Německa. V těžké konkurenci, kdy na zlato nemusely stačit ani čtyři vítězství, vybojovali : Zlato:     Kuba Šoba, Lucka Šitnerová, Martin Pernstecher ,Viky Pistovčák,

Stříbro:  Matěj Novák, Ondra Štilip,

Bronz :   Marek Haslinger

Trénink 19.11.2015
V šatně pak čekala odměna v podobě origami.
VC Ústí nad Labem 2015, žáci
VC Ústí nad Labem- 2x zlato,5x stříbro, 5x bronz
Mistrovství ČR dorostenek 2015
Dorostenky Pro Sportu řádily na Mistrovství ČR. Vyrazili jsme sice pouze se dvěma závodnicemi, ale i to stačilo na to, aby se náš oddíl stal nejúspěšnějším klubem mistrovství v dorostenkách a třetí celkově( kluci i holky). Věrka Zemenová potvrdila roli favoritky a po zisku mistrovského titulu v juniorkách si dnes vybojovala titul i v dorostenkách, když jasně zvítězila ve všech svých zápasech před časovým limitem. Pozadu nezůstala ani Míša Rehnová když i ona rozšířila sbírku svých republikových titulů, tentokrát o ten dorostenecký. Ze zisku titulů se na stupních vítězů radovaly nejen čerstvé mistryně ČR a já, ale i náš oddílový kondiční trenér Michal Rehn a další naše závodnice ,reprezentantka Míša Kulíková, která přijela své kamarádky do Litoměřic podpořit.