Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home Fotogalerie
Kamenice Cup 2016, mláďata a VC Louny 2016, žáci

VC LOUNY 2016:    Zlato: Haslinger, Štilip, Fišerová, Šitnerová, Borovička a Kitner. Stříbro: V. Prokeš ml., A. Pistovčák, Goschala, Pernstecher, Novák, Bronz: V. Pistovčák, Rudolf, Gazdoš, Dědič

EP juniorů Atény 2016

Míša Kulíková - bronzová.

Juniorka Míša Kulíková. Na Evropském poháru v řeckých Aténách konečně prodala léta tvrdého tréninku a po parádním výkonu obsadila nádherné třetí místo. Míša měla jako nasazená závodnice turnaje v prvním kole volný los. Ve druhém jasně porazila svou soupeřku na wazari a dva tresty. Ve třetím narazila na judistku z Azerbajdžánu, kterou porazila i přes počáteční zaváhání na dva tresty, yuko a ippon. V boji o postup do finále sice nestačila na světovou sedmičku a celkovou vítězku turnaje, Angličanku Caller, vše si ale vynahradila v boji o bronz. Tam doslova smetla z tatami za necelou minutu tureckou reprezentantku a mohla se radovat ze své první medaile z turnaje světové tour, která je nominační soutěží pro účast na Mistrovství Evropy. Medaile, která ji nejen výrazně posouvá vpřed ve světovém žebříčku juniorů, ale především jí pootevírá dveře k účasti na ME ve španělské Malaze. 

 

Mistrovství ČR juniorek, Hranice 2016

Míša Kulíková obsadila druhé místo.

EP ANTALYE TURECKO 2016

 tvrdá zimní príprava velmi prospěla. Po zisku 60 bodů poskocila na páté místo světových tabulek. Z parádního výsledku jsme se na dálku s Věrkou radovali jak my Prosporťáci a její rodiče, tak i Věrčin mateřský oddíl Judo ÚSTÍ, ze kterého k nám poNa svém druhém letošním Evropském poháru Věra Zemanová stříbrná. Jasně zvítězila ve všech svých zápasech po krásných hodech na ippon a bez problémů se probojovala do finále. Zde po vyrovnaném boji nestačila na vítězku loňské Olympiády mládeže, Gruzinku Lipartelani.

MT SPREMBERG 2016

Mezinárodní turnaj v německém Sprembergu.

Výsledky :

 

 

1x zlato - O. Štilip
2x stříbro -M. Haslinger a Š. Fišer
1x bronz -M. Perstecher
2x páté místo -V. Prokeš a M. Goschala.

Dnes ve Sprembergu se Pro sporťáci neztratili. Mara Prokeš,  Denis Fleischer zlato, Oliver Šachl a Lucka Šitnerová stříbro a Martas  pate misto....Tim jsme uzavřeli sobotní vystoupeni mláďat a doplnili o par medailí žáků.


 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 7 z 24
 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d