Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home Fotogalerie
BJJ Copacabana cup 2015.

Členové Pro Sportu Teplice Martin Hovorka a Petr Černý se dne 28.2.2015 účastnili závodů v BJJ Copacabana cup 2015. Martin Hovorka si odbyl svou premiéru se zkušeným závodníkem Janem Semerádem a Petr Černý získal ve veteránské kategorii 1. místo.

Evropský pohár dorostu v Teplicích 2015 - Evropský tréninkový kemp dorostu v Teplicích

694 judistů z 33 zemí - paráda

2015 - Evropský pohár dorostu Tver Rusko
TAK A JE TO DOMA. ZÁVODNICE NAŠEHO PRO SPORT TEPLICE VĚRA ZEMANOVÁ VYBOJOVALA NA VELMI SILNĚ OBSAZENÉM EVROPSKÉM POHÁRU V RUSKÉM TVERU ZAŘAZENÉM DO SVĚTOVÉ TOUR... BRONZOVOU MEDAILI, KDYŽ V POSLEDNÍM ZÁPASE PO VÝRAZNÉ PŘEVAZE PORAZILA DALŠÍ RUSKOU REPREZENTANTKU NA WAZARI. TENTO VÝSLEDEK JI NEJEN VÝRAZNĚ POSUNUL VE SVĚTOVÝCH TABULKÁCH, ALE TAKÉ PŘIBLÍŽIL STARTU NA LETOŠNÍM ME, MS A EYOF
Pohár v Gmunednu 2015 Rakousko
Na velmi slušně obsazeném Rakouském poháru v Gmunednu, kterého je krom judistů z Rakouska zúčastnili i závodníci z Německa, Švýcarska, Česka a, Litvy se opět nez...tratili ani zástupci Pro Sportu. V dorostenkách zvítězila po vynikajícím výkonu Věrka Zemanová ve váze do 63kg, Po osmiměsíční pauze se do tempa začíná dostávat i Míša Rehnová, které obsadila ve váze do 70kg skvělou stříbrnou příčku. V juniorkách obsadila bronz Míša Kulíková do 63kg. Gratulujeme!!
VC Benešov 2015 žáci

Další medaile tentokrát z Benešova přivezli tento víkend i žáci Pro Sportu. Zlato - Mára Prokeš, Jarda Kamrla a Denis Fleischer, stříbro- Matěj Stehlík a Oliver Šachl. Celková bilance tohoto víkendu (spolu s výsledky nejmenších v Ústí) 5x zlato, 4x stříbro, 1x bronz. Velká gratulace!