Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home Fotogalerie
Kemp 2015 s Jaromírem Ježkem

Dnes k nám zavítal reprezentant ČR v Judu Jaromír Ježek. Vedl trénink našich naději SK Pro Sport Teplice. Vláďovo masáž během kempu si moc pochvaloval.

Seminář s Jeon Ki-young, Praha 2015
Historicky nejúspěšnější korejský judista, 3x mistrem světa a olympijský vítěz z roku 1996.
VC Chomutov 2015

Mikulášskou nadílku si nadělili závodníci PRO SPORTu , když na posledním turnaji v roce získali:                                                                                                                                                                                                                          Zlatou medaili:   Matěj Novák,Tomáš Dědič,Martin Pernstecher,Jirka Muller, Viktor Pistovčák, Martin Rudolf a Áďa Fišerová.
Stříbrnou medaili: Šitnerová, Štěpán Fišer, Marek Haslinger a Lukáš Belšan.
Bronzovou medaili: Honzík Klimša, Alex Preisol a Ondřej Štilip.
Trenér V. Kozelka byl nadmíru spokojen jak s umístěním, tak i předvedenými výkony. Všem blahopřejeme.

Paintball 5.12.2015

Paintball 5.12.2015 , dnešní vydařená akce Pro Sportu judo Teplice. V rámci přechodného období proběhla soutěž v paintballu. Bylo to super. Tým mladších judistů vyhrál- porazil tým starších!!