Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home Fotogalerie
BBJ Berun 2016

Dne 27.2.2016 se závodů v BJJ v Berouně, s účastí závodníků z Polska, Slovenska a Německa, zúčastnili za Pro Sport Teplice dva závodníci, a to Martin Hovorka a Petr Černý, kteří ve svých kategoriích obsadili třetí místa.

Český pohár - Grand Prix Ostrava 2016

Do Ostravy se sjelo rekordní množství závodníků z Česka, Ukrajiny, Běloruska, Slovenska. Mladších a starších žáků v sobotu startovalo celkem 597. V neděli se sjelo celkem 376 závodníků v kategorii dorostu a juniorů. Na svém prvním Českém poháru se velmi pěkným výkonem prezentovala naše malá Amazonka Lucka Šitnerová. Prohrála až ve finále nad Slovenkou a získala krásné druhé místo. O stříbro se výbornými výkony postarali Marek Prokeš, Míša Kulíková a bronz přidala Míša Rehnová, když i ona podala velmi slušný výkon.

Evropský pohár kadetů - Fuengirola, Španělsko 2016

Neskutečný a bojovný výkon katapultoval Věrku Zemanovou ve váze do 57 kg na Evropském poháru 2016 ve španělské Fuengirole na stupně vítězů. Po prvé v sezóně získala na EP zlato.

Tréninky Brazilského jiu jitsu únor 2016
Trenér - JUDr. Petr Černý I.dan jiu jitsu
Zimní příprava Pro Sportu judo Teplice v rakouském Raurisu

Leden 2016. Zimní příprava Pro Sportu judo Teplice, pokračuje v rakouském Raurisu.                               Na mezinárodním judo kempu, kterého se krom domácích Rakušanu účastni i závodníci Izraele, Holandska, Švýcarska, Čech a Anglie, se ve vysokohorském prostředí naší závodníci snaží při randori (2x2 hodiny denně) vyladit techniku a zapracovat na kondici.