Menu

JUDO TEPLICE
Home You are here: Home Fotogalerie
Tréninkový sraz RVŽ 24.7.2016 Teplice
Tréninkový sraz RVŽ
V tradičním letním termínu se do hotelu Panorama v Teplicích sjely regionální výběry staršího žactva, aby zde společně absolvovaly další tréninkový sraz. Na tatami se celkem představilo jednapadesát mladých sportovců z celé republiky. Hodně času se věnovalo nácviku vychýlení, boje o úchop a v neposlední řadě také nácviku technik Soe-nage a Okuri-ashi-harai s přechodem do páky Ude-hishigi-juji-gatame. Čas zbyl také na táborový oheň, fotbal, relaxaci v sauně, vířivce nebo páře.
Kemp 2016 Nymburg

Mezi českými judisty na silně obsazeném mezinárodním tréninkovém kempu v Nymburce nechyběli ani naši závodníci Míša Kulíková, Věra Zemanová, Denča Beranová a Petr Lasík.

Evropský pohár Juniorek PRAHA 2016


Vynikající vstup mezi juniorky měla v neděli na Evropském poháru naše zatím ještě dorostenka Věrka Zemanová. V prvním utkání porazila výbornou Izraelku, ve druhém si poradila s houževnatou Slovinkou, kterou taktéž zdolala na ippon. V boji o vítěze skupiny bohužel prohrála jen na trest s finalistkou této váhy, Němkou Freytag. Škoda, že rozhodčí nechtěl vidět jasné yuko, které mohlo Věrku posunout do bojů o medaili a krom něj ho viděla celá hala. Tohle se opravdu může stát jen v Čechách. V repasaži i přes bojovný výkon Věrka prohrála znovu jen rozdílem jediného trestu a skončila devátá. I tak se prezentovala mezi staršími judisty a navíc ve vyšší váhové kategorii skvělým výkonem, kterým jen potvrdila své postavení mezi evropskou elitou.                                                                                                                                                                                                                                               Míša Kulíková bohužel prohrála na Evropském poháru s Němkou, kterou před 14 dny porazila na EC v Maďarsku. S turnajem se tak loučila nečekaně brzy.


Mistrovství Evropy kadetů 2016

V dorosteneckém reprezentačním týmu na ME ve Finsku, nechybí ani naše Věrka Zemanová. Ve čtvrtek vyrážíme s oddílovým masérem Vláďou Jarošem a naší závodnicí na ME CADETS do Finska. Věrka Zemanová po vítězství nad ruskou reprezentantkou vyhrála celou svou skupinu a v odpoledním finálovém bloku půjde o medaile. Dnes byla na spadnutí bronzová medaile. Tentokrát se o ní ve finálovém bloku utkala s holandskou soupeřkou Shannon VAN DE MEEBERG naše Věra ZEMANOVÁ. Bohužel jí o bronz připravila dvě Yuka úspěšnější soupeřky a tak obsadila 5. místo.

U15 POREČ 2016

Tréninkový kemp výběru U15 v Chorvatské Poreči v rámci judo festivalu 2016.Mára dnes po tréninku, přeběhnul do vedlejší haly a získal parádní úlovek olympijskou vítězku Kaylu Harison....a taky hvězdu hvězd několikanásobného mistra světa a olympijského vítěze Teddy Rinnera...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 5 z 24
 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d