JUDO TEPLICE
Home You are here: Home
Mistrovství ČRdružstev starších žáků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin   
Čtvrtek, 14 Listopad 2019 15:06
Před týdnem proběhlo v Brně Mistrovství České republiky družstev starších žáků v judu.V letošním roce se s družstvem zůčastnil i SK PRO Sport Teplice.Turnaje se zůčastnilo 14 nejlepších výběrů ,což byla historicky nejvyšší účast.Naše družstvo na své cestě za vítězstvím mělo v prvním kole volný los, pak dokázalo  nejprve porazit oddíl Savada Polná 9:0.Pak nás čekal největší favorit soutěže USK Praha,tým složený z nejlepších pražských týmů.Ten se nám nakonec podařilo porazit 6:3 a byli jsme ve finále.Tam na nás čekal silný Liberec.Ani ve finálovém zápase však kluci nezklamali a vybojovali znovu vítězství 6:3.Týmový duch a touha po vítězství dokázala kluky z Pro sportu dovést k titulu Mistrů republiky pro letošní rok.Pod vynikajícím výsledkem se podepsali Viky Pistovčák,Dan Kremla,Štěpán Fišer,Sam Blažek,Martin Rudolf,Dan Bayer,Maty Hájek a také stoprocentní Tomáš Borovička ,který si tak k titulu ve váze do 73kg přidal i vítězství v družstvech.Tým Pro sportu tak výborně reprezentoval naše město Teplice a i v letošní sezoně se zařadil mezi top kluby České republiky napříč všemi věkovými kategoriemi.
 
 
Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d